Oferta pracy: specjalista ds. internacjonalizacji - wydłużony termin rekrutacji
2018-07-20 10:19:18
Bydgoski Klaster Przemysłowy poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko specjalisty ds. internacjonalizacji.

Główne obowiązki na stanowisku pracy:

- kompleksowa organizacja udziału przedsiębiorstw w międzynarodowych targach i misjach gospodarczych,

- stały kontakt i organizacja spotkań z przedsiębiorstwami biorącymi udział w projekcie,

- przygotowanie zapytań ofertowych oraz współpraca z wykonawcami zamówień,

- prowadzenie dokumentacji projektowej zgodnie z zaleceniami koordynatora projektu.

Oczekiwania od kandydatów:

- wykształcenie wyższe,

- doświadczenie zawodowe w dziale handlowym lub marketingu oraz w organizowaniu udziału firmy w targach międzynarodowych,

- znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym,

- znajomość pakietu MS Office,

- prawo jazdy kategorii B,

- dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych (krajowych i zagranicznych),

- wysokie umiejętności interpersonalne, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji biznesowych,

- samodzielność i dobra organizacja pracy,

- umiejętność pracy w zespole,

- inicjatywa i pomysłowość,

- mile widziane doświadczenie w branży narzędziowo-przetwórczej,

- mile widziane doświadczenie w realizowaniu działań w ramach projektów unijnych,

- mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu w ramach projektu współfinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego, dotyczącego umiędzynarodowienia członków Bydgoskiego Klastra Przemysłowego,

- pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się organizacji,

- możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego do 15.08.2018 na adres bkp@klaster.bydgoszcz.pl.

Informujemy iż, skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Przesyłając CV wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez Bydgoski Klaster Przemysłowy Państwa danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko specjalisty ds. internacjonalizacji. Jeżeli chcą Państwo, abyśmy zachowali Państwa CV w naszej bazie, prosimy o umieszczenie dodatkowo w CV zgody następującej treści: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Bydgoski Klaster Przemysłowy moich danych osobowych zawartych w złożonym przeze mnie zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie mogą Państwo cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem bkp@klaster.bydgoszcz.pl.

Dane osobowe, wskazane w Kodeksie Pracy lub w innych ustawach szczegółowych, jako konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa (są to: imię i nazwisko, wykształcenie, data urodzenia, miejsce zamieszkania, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, imiona rodziców). Dodatkowe dane osobowe (np. wizerunek, zainteresowania) przetwarzamy na podstawie Państwa dobrowolnej zgody, którą wyrażają Państwo wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Jeżeli nie chcą Państwo, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane prosimy o nie umieszczanie ich w swoich dokumentach.

Możemy przetwarzać Państwa dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczyć będą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyrazili Państwo zgodę) do innego administratora danych. Mają Państwo także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Państwa dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w niniejszym ogłoszeniu przez okres 2.07.2018-15.08.2018, a jeśli wyrazili Państwo zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres jednego roku.

Ponadto Państwa dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres ich przedawnienia.

Państwa dane osobowe  nie będą wykorzystane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym do profilowania.

W przypadku zawarcia umowy o pracę, Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom współpracującym z Bydgoskim Klastrem Przemysłowym, w tym z biuru rachunkowemu, lekarzowi medycyny pracy, ale nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań w związku z ochroną Państwa danych osobowych mogą Państwo skontaktować się z nami pod adresem bkp@klaster.bydgoszcz.pl.

Do pobrania:brak dodatkowych plików

NASI PARTNERZY