Blog

Bydgoski Klaster Przemysłowy Dolina Narzędziowa

Batter Factory – podsumowanie spotkania konsorcjum

Batter Factory – podsumowanie spotkania konsorcjum

W dniach 30-31 stycznia 2024 roku przedstawiciel Biura Klastra wziął udział w spotkaniu konsorcjum projektu Better Factory w Barcelonie.  Spotkanie zorganizował jeden z partnerów: Mobile Word Capital, który udostępnił na potrzeby konsorcjum wnętrza swojego obiektu. Podczas spotkania omówiono dotychczasowe postępy w realizacji projektu i ustalono dalsze działania. Omówiono postępy prac.

Targi Pracy i Kariery Your Future 2024

Targi Pracy i Kariery Your Future 2024

Już 21 marca br. w Akademickim Centrum Sportu na kampusie Politechniki Bydgoskiej w Fordonie odbędzie 18. edycja Targów Pracy i Kariery Your Future. To niezwykłe wydarzenie stanowi doskonałą okazję do spotkania się z wiodącymi pracodawcami, zapoznania się z atrakcyjnymi ofertami pracy oraz nawiązania cennych kontaktów zawodowych. Zapraszamy studentów, absolwentów oraz.

Nowi członkowie BKP

Nowi członkowie BKP

Z radością informujemy, że do naszego klastra dołączyły nowe, firmy, które wzbogacają naszą wspólnotę o swoje niezwykłe doświadczenie i zaangażowanie. Nowi Członkowie: Nova Metale sp. z o.o. – www.nowa-metale.plPawForm sp. z o.o. – www.pawform.plLASERSTAR sp. z o.o. sp. k. – www.laserstar.plMaszczyk sp. j. – www.maszczyk.plInnowator B+R Leszek Wesołowski Sieć Badawcza.

Politech – Innowacyjność Poprzez Doświadczenie

Politech – Innowacyjność Poprzez Doświadczenie

Od momentu swojego założenia w 1998 roku, Politech nieprzerwanie ugruntowuje swoją pozycję jako lider w branży opakowań kosmetycznych. Z ponad 20-letnim doświadczeniem, firma ta z powodzeniem operuje zarówno na rynku polskim, jak i na arenie międzynarodowej, ze szczególnym uwzględnieniem rynków Europy Zachodniej. Jako specjalista w projektowaniu i produkcji opakowań, w.