Bydgoski Klaster Przemysłowy Dolina Narzędziowa jest partnerem w międzynarodowym projekcie AMULET pt: „The Advanced Materials & Manufacturing United for LightwEighT”, który oferuje szereg bezpłatnych usług dla przedsiębiorstw z sektora MŚP. Szczególną uwagę zwraca możliwość korzystania z bezpłatnego COACHINGU B2B. Coaching w AMULECIE polega na indywidualnych spotkaniach z jednym z ekspertów, który zapewnia wiedzę i umiejętności potrzebne do opracowania nowych rozwiązań w Twojej firmie.

Eksperci projektu specjalizują się w zagadnieniach technicznych i ekonomicznych, daje to możliwość zdobycia praktycznej wiedzy dostosowanej do własnych potrzeb.

Korzyści z coachingu:

Projekt AMULET (H2020) jest wspierany przez European Lightweight Clusters Alliance (ELCA).

Działania coachingowe w projekcie wspierane są przez platformę ELCA, która działa online. Jest to  platforma innowacji, która ma na celu łączenie środowiska, ukierunkowane wyłącznie na klastry, przedsiębiorstwa i ośrodki badawcze zajmujące się działaniami związanymi z konstrukcją lekką.

Aby skorzystać z coachingu trzeba tylko zalogować się bezpłatnie na platformę ELCA, wybrać eksperta i bezpośrednio przez platformę się z nim skontaktować.

Wszystkie niezbędne informacje znajdują się na stronie projektu AMULET: 
https://amulet-h2020.eu/coaching/

Wystarczy zarejestrować się by mieć bezpłatny dostęp do wszystkich ekspertów: 
https://elca.innogetcloud.com/login