Dane kontaktowe:

ALKAZ PLASTICS S.A
ul. Lubelska 30A
10-407 Olsztyn
48602727788
pawel.wolodkowicz@alkaz.pl
www.alkaz.pl

 

ALKAZ Plastics SA , zajmuje się produkcją form wtryskowych oraz wtryskiem ciśnieniowym. Firma specjalizuje się w formach dla wielu różnych działów przemysłu;  motoryzacyjnego , elektrotechnicznego, budowlanego, elektronicznego itp. Formy produkowane są w profesjonalnych narzędziownia w Chinach zgodnie ze standardami zamawiającego. Każdy etap produkcji form jest nadzorowany przez pracowników Alkaz Plastics w Chinach. Doświadczona kadra konstruktorów oraz nowoczesny park maszynowy pozwalają na budowę form o bardzo dużym stopniu skomplikowania. Alkaz Plastics oferuje m.in:

  • formy prototypowe,
  • precyzyjne formy do masowej produkcji,
  • formy do obtrysku oraz 2K,
  • formy wielogniazdowe i familijne,
  • precyzyjne analizy technologiczne,
  • skomplikowane zestawy np. 30 form wtryskowych w 8-10 tyg.

 

Wtryskownia – produkcja detali z tworzyw sztucznych.
Nasze produkty spełniają najwyższe wymagania wizualne i techniczne. Przetwarzamy takie surowce jak: PA6, PC, POM, PMMA, ABS, PBT itp. W realizacji zleceń wykorzystujemy zarówno formy powierzone, jak i wykonane przez Alkaz Plastics. Wykonujemy wyroby z tworzyw sztucznych praktycznie o każdym przeznaczeniu i niemal dowolnym stopniu skomplikowania. Nasz zakład pracuje 24 godziny na dobę, 5 dni w tygodniu w systemie trójzmianowym. Zasadniczym elementem każdego procesu odbywającego się w ALKAZ Plastics i każdego wytwarzanego tu produktu jest kontrola jakości wg ISO 9001:2015. Nasz zakład dostosowany jest zarówno do produkcji małych partii detali, jak również do masowej produkcji elementów z tworzyw sztucznych.

Park maszynowy od 70ton – 1200ton siły zwarcia. W 2023r. planujemy kolejne zakupy maszyn , co da nam możliwości zwiększenia produkcji o 30%. Największa planowana maszyna to 2100ton siły zwarcie.