Dane kontaktowe:

Besspol Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Sokola 10
86-031 Osielsko
+48 52 381 32 31
handel@besspol.pl
www.besspol.pl

 

Besspol jest rodzinną firmą z tradycjami. Od 1990 roku dystrybuujemy surowce tworzyw sztucznych, kompleksowo zaopatrując zarówno małe, jak i duże przedsiębiorstwa.
Przez ponad 30 lat zbudowaliśmy solidną bazę partnerów handlowych. Należą do nich: SYNTHOS GROUP, AMPACET, LYONDELLBASELL, TISAN ENGINEERING PLASTICS i inni. Doskonałe relacje biznesowe przynoszą korzyści klientom, którzy mogą liczyć na konkurencyjne ceny oraz krótkie terminy realizacji zamówień.

Siedziba i główny magazyn Besspolu znajdują się z w Osielsku pod Bydgoszczą. Nasi handlowcy z wykształceniem kierunkowym chętnie znajdą dla Państwa najlepszy produkt, a w razie potrzeby, sprowadzimy go na specjalne zamówienie. Dzięki dynamicznemu rozwojowi, jesteśmy w stanie oferować elastyczne warunki współpracy i terminy płatności związane z ilościami oferowanych produktów.

Kontynuując filozofię założyciela firmy Gerwazego Bessa – w centrum uwagi zawsze stawiamy satysfakcję odbiorców, a długotrwałe relacje z klientami cenimy równie mocno, jak dobre relacje w zespole. Szczególną wagę przykładamy do jakości oferowanych produktów i terminowości. Dostawy do 2 ton realizujemy własnym transportem, zapewniamy też przesyłki całopojazdowe i drobnicowe.