Dane kontaktowe:

BIBP Sp. z o.o.
ul. Staszica 19
32-640 Zator
+48 601 884 781
ms@bibp.pl
www.bibp.pl

 

BiBP sp. z o.o. to wiodący producent opakowań barierowych typu BAG IN BOX zarówno na rynku polskim jak i międzynarodowym. Opakowania sprzedawane są w 30 krajach na 5 kontynentach.

Oferujemy worki o pojemnościach od 2l do 220l. Worki tego typu można wykorzystać w sektorach:
– napojów niealkoholowych,
– napojów alkoholowych,
– produktów aseptycznych,
– produktów dedykowanych branży HORECA w tym oleje,
– produktów chemicznych i kosmetycznych.

Opakowania produkujemy z folii polimerowych, koekstrudowanych i laminowanych, spełniających normy Prawa Żywnościowego. Specjalizujemy się także w produkcji opakowań aseptycznych dla przemysłu. Zajmujemy się również przetwórstwem tworzyw sztucznych na potrzeby własnej produkcji. Od 2018 roku z powodzeniem certyfikowany jest u nas system utrzymania jakości BRC Packaging (v. 6). W strategię naszej firmy wpisany jest przede wszystkim ciągły rozwój, wdrażanie kolejnych innowacji oraz dbanie o najwyższą jakość produktów. Wszystkie te trzy obszary z powodzeniem wspierane są przez uruchomione w 2019 r. Centrum Badań i Rozwoju Opakowań Bag In Box Dla Przemysłu, które skupia wysoko wykwalifikowanych w swojej dziedzinie specjalistów. Jako firma odpowiedzialna, zapewniamy klientowi wsparcie na każdym etapie zamówienia, od wyboru odpowiedniego opakowania, przez proces produkcji i wdrożenie aż po zapewnienie bezpiecznego transportu do klienta docelowego.
Dzięki naszemu doświadczeniu, kompleksowej ofercie, wsparciu technologicznemu oraz nastawieniu na potrzeby klienta staliśmy się światowej klasy zespołem tworzącym nowatorskie rozwiązania w zakresie opakowań typu bag in box.