Dane kontaktowe:

Centrum Kształcenia Zawodowego i ustawicznego we Włocławku
ul. Nowomiejska 25
87-800 Włocławek
+48 54 232 99 50
sekretariat@ckziu.wloclawek.pl
www.ckziu.wloclawek.pl

 

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego we Włocławku jest publiczną placówką oświatową, działającą na lokalnym rynku edukacyjnym już od ponad 40 lat.

„Centrum” oferuje naukę w szkołach dla dorosłych i młodzieży, szkołach policealnych, na studiach podyplomowych oraz organizuje szkolenia i kursy będące odpowiedzią na potrzeby mieszkańców i lokalnego rynku pracy.

„Centrum” prowadzi zajęcia praktycznej nauki zawodu, praktyki zawodowe dla uczniów i słuchaczy szkół zawodowych oraz organizuje kwalifikacyjne kursy zawodowe. Współpracuje ponadto z urzędami pracy i firmami w zakresie doskonalenia i dokształcania osób bezrobotnych oraz przekwalifikowywania pracowników.

„Centrum” posiada atest Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach w zakresie organizowania kursów spawalniczych. Może także poszczycić się Certyfikatem HTEC – Centrum Edukacji Technicznej Haas. Program HTEC ma za zadanie zapewnienie możliwości praktycznego szkolenia na nowoczesnych obrabiarkach CNC i zetknięcie się z najnowszymi technikami produkcji.