Dane kontaktowe:

DOPAK Sp. z o.o.
ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 5a
52-407 Wrocław
+48 71 35 84 000
dopak@dopak.pl
www.dopak.pl

 

Dopak to firma oferująca projektowanie, sprzedaż i wsparcie podczas wdrożenia technologii z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych. Od 1996 roku dostarcza innowacyjne maszyny i urządzenia, usprawniające produkcję. W asortymencie firmy są: wtryskarki hydrauliczne i elektryczne, urządzenia peryferyjne (suszarki, podajniki, transportery, dozowniki, zbiorniki, separatory, młyny stanowiskowe), linie do recyklingu, roboty, systemy chłodzenia, rozdmuchiwarki i centralne systemy podawania i suszenia.

Baza sprawdzonych i renomowanych producentów maszyn urządzeń peryferyjnych, takich jak: KraussMaffei, ONI, BBM, Digicolor, MO.DI.TEC, Neue Herbold gwarantują doskonałą jakość i powodzenie projektu.

Firma zajmuje się także naprawą gwarancyjną i pogwarancyjną maszyn oraz sprzedażą części zamiennych. Od 2022 Dopak prowadzi Centrum Badawczo-Rozwojowe, w którym realizuje m.in. usługi szkoleniowe w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych, nowoczesnych technologii, a także obsługi i programowania maszyn i robotów.