Dane kontaktowe:

ESFOM sp. z o.o.
ul. 1 Dywizji 17A
14-100 Ostróda
+48 790 600 658
kontakt@esfom.pl
www.esfom.pl

 

Esfom jest cenionym dostawcą produktów w szeroko rozumianej branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Na przestrzeni blisko 10 lat działalności, firma nabyła szereg kompetencji w zakresie zaawansowanego przetwarzania produktów z tworzyw sztucznych. Bazę przetwórstwa stanowią pianki polietylenowe i poliuretanowe oraz płyty HDPE z których firma wykonuje na zamówienie klientów określone produkty lub komponenty wykorzystywane w dalszej produkcji (np. w przemyśle maszynowym). Większość działań firmy ma charakter usługowy lub produktowo-usługowy i bazuje na dostarczonych przez klienta projektach – dokonując obróbki konkretnych materiałów, dostarczając finalnie detale o zadanych parametrach. Dzięki skanowaniu 3D (trójwymiarową technologią laserową), z łatwością może wykonać pomiar każdego przestrzennego detalu o gabarytach od kilku centymetrów do kilku metrów.

Do głównych odbiorców firmy należą duże i małe podmioty z takich branż jak: jachtowa, meblarska, samochodowa czy opakowaniowa. Ale produkcja przedsiębiorstwa wykracza daleko poza granice Polski. Wykorzystując doświadczenie szkutnicze, firma współpracuje z branżą jachtową z całego świata. Wycinając i frezując okna, owiewki, zejściówki. Produkując także blaty, klapy, siedziska i tablice rozdzielcze.

Doskonale zna technologię obróbki tworzyw sztucznych, którym nadaje pożądaną formę. Posiadając park maszynowy i wiedzę, a to wszystko pozwala na wykonywanie zróżnicowanych produktów z całego zakresu surowców.

Modelując i produkując przyszłość na Twoje potrzeby.