Dane kontaktowe:

FATOPOL TOOLS Sp. z o.o.
ul. Powstania Wielkopolskiego 1
88-320 Strzelno
+48 523 189 407
handel@fatpol.pl
www.fatpol.pl

Firma FATPOL TOOLS jest jednym z największych producentów w Polsce oprzyrządowania technologicznego do obrabiarek numerycznych CNC i automatów jedno- i wielowrzecionowych.

Od 1973 roku jesteśmy na rynku krajowym i zagranicznym. Początkowo jako Fabryka Automatów Tokarskich w Bydgoszczy oddział Strzelno, a następnie poprzez dokonujące się przekształcenia własnościowe staliśmy się zakładem prywatnym z pełnym kapitałem jednego właściciela. Dziś dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii i najlepszych materiałów oferujemy narzędzia w najwyższych standardach jakościowych.

Gwarancją najwyższej jakości produkowanego oprzyrządowania jest wdrożony „System Zarządzania Jakością” potwierdzony uzyskaniem certyfikatu jakości ISO 9001:2015. Prezentowany przez nas profil produkcji zawiera pełen asortyment narzędziowy do wyposażenia maszyn konwencjonalnych, CNC i specjalistycznych w tym wielkogabarytowych.

Zapraszamy do współpracy bezpośredniej we firmie lub za pośrednictwem naszej sieci Partnerów Handlowych. „FATPOL TOOLS – TO PROFESJONALNY DORADCA I ZAUFANY PARTNER”