Dane kontaktowe:

Firma Produkcyjno-Handlowa RYBACKI Zbigniew Rybacki
ul. Nakielska 89
85-347 Bydgoszcz
+48 52 345 64 55
firma@rybacki.pl
www.cncpartner.com.pl

 

Rybacki CNC Partner jest rodzinną firmą działającą na rynku od 1991 roku. Od początku istnienia firmy działaliśmy na tokarkach i frezarkach konwencjonalnych oraz wiertarkach stołowych. Do połowy roku 2022 zajmowaliśmy się przetwórstwem tworzyw sztucznych i produkcją podzespołów do samochodowych instalacji gazowych, a w 2006 otrzymaliśmy nagrodę za innowacyjność w tej dziedzinie na Międzynarodowym Forum Gazowym w Warszawie.

Od dekady zajmujemy się świadczeniem usług w zakresie obróbki CNC, frezowania i toczenia. Dysponujemy maszynami CNC m.in. frezarkę 3-osiową Mikron VCE 1600 do obróbki CNC , tokarkę HAAS SL30-THE oraz maszyny AVIA VMC 650 i AVIA VMV 800. Obecnie jest to wiodący rodzaj naszej działalności. Zdobyte długoletnie doświadczenie i zgrany zespół fachowców przekładają się na jakość świadczonych przez nas usług.

Lokalizacja naszej firmy – Bydgoszcz – to centrum zagłębia narzędziowego, idealne miejsce, gdzie istnieje ogromne zapotrzebowanie na obróbkę skrawaniem. Do naszej firmy trafia wielu zagranicznych klientów, głównie z terenu Unii Europejskiej. Możliwości naszych usług są nieograniczone, ogranicza jedynie wyobraźnia.

Ponadto, dysponujemy pomieszczeniami magazynowo-usługowo-produkcyjnymi na wynajem dla firm o różnych rodzajach działalności, głównie z branży narzędziowej, ale nie tylko. Nasza firma znajduje się w obiektach dawnej narzędziowni Rometu przy ulicy Nakielskiej w Bydgoszczy.