Dane kontaktowe:

FORMASTER S.A.
ul. Fabryczna 24
25-818 Kielce
+48 41 368 02 19
handlowy@formaster.com
www.formaster.com

 

Grupa Formaster to właściciel trzech marek: Dafi, SeeYoo i HexR. Jesteśmy dumni, że już od 30 lat prężnie działamy na rynku.

Czym się zajmujemy? Produkujemy urządzenia i akcesoria dla gospodarstw domowych. Specjalizujemy się w produkcji dzbanków, butelek i wkładów filtrujących, a także pojemników próżniowych oraz przepływowych podgrzewaczy wody. Nasz nowy produkt pod marką HexR – grzejniki służące do podgrzewania powietrza- zdobywają coraz większą sympatię konsumentów.

Posiadamy własne biuro projektowo- konstrukcyjne, laboratorium oraz kilka linii produkcyjnych. Jeśli chodzi o produkcję naszych urządzeń – w pełni ją zautomatyzowaliśmy. Firma ma dwie siedziby, które znajdują się w województwie świętokrzyskim – w Kielcach i Bilczy.

Stawiamy na ekologię – prowadzimy wewnętrzny recykling naszych odpadów przemysłowych oraz korzystamy z naturalnych źródeł energii. Budujemy także ekologiczną świadomość wśród naszych konsumentów i podkreślamy, że warto rezygnować z jednorazowych plastikowych opakowań.