Dane kontaktowe:

GRAFORM Sp. z o.o.
ul. Wróblowa 3
85-437 Bydgoszcz
+48 52 582 35 01
graform@graform.pl
www.graform.pl

 

Istniejąca od ponad 30 lat firma GRAFORM specjalizuje się w wykonywaniu wyrobów z tworzyw sztucznych oraz form wtryskowych do ich wytwarzania. Główne produkty to wyroby dla przemysłu motoryzacyjnego, oświetleniowego i elektrotechnicznego. Wykonujemy wyroby metodą wtrysku oraz rozdmuchu. GRAFORM posiada 43 maszyny wtryskowe o sile zwarcia od 25 do 800 ton oraz 3 wytłaczarki do rozdmuchu dużych elementów.

Większość naszej produkcji (około 85%) wykonujemy dla przemysłu motoryzacyjnego. Naszymi klientami są duże firmy międzynarodowe z siedzibą w Polsce oraz w innych krajach europejskich. Jakość naszych produktów gwarantuje wykwalifikowana kadra pracowników, Wieloletnia współpraca z firmami z przemysłu motoryzacyjnego oraz przestrzeganie wymagań klientów. Potwierdzają to posiadane certyfikat ISO 9001:2000 oraz IATF 16949.

Oprócz produkcji form wtryskowych i wyrobów z tworzyw sztucznych, GRAFORM zajmuje się również montażem wykonywanych elementów. Montaż ten odbywa się na urządzeniach i liniach automatycznego montażu projektowanych i wykonywanych w naszej firmie. Nasze produkty trafiają do: Polski, Węgier, Niemiec, Anglii, Holandii, Belgii, Francji, Szwecji, Meksyku, RPA, Indii i Chin.