Dane kontaktowe:

Green House Paweł Kranc
ul. Gdańska 62
85-021 Bydgoszcz
+48 52 321 49 87
biuro@greenhouse.net.pl
www.greenhouse.net.pl

 

Jesteśmy agencją 360° co oznacza, że jesteśmy w stanie profesjonalnie zaplanować oraz zrealizować szereg działań marketingowych używając do tego potrzebnych środków – od opracowania analiz, strategii, po kreację i przeprowadzenie kampanii.

Organizacja wydarzeń: Od 2004 roku, przygotowaliśmy i zrealizowaliśmy  setki eventów. Od wydarzeń, które z założenia miały być imprezami jednorazowymi po imprezy, które również były elementami strategii marketingowej, a od lat odbywają się już cyklicznie. W tym zakresie organizujemy m.in. koncerty, imprezy sportowe, eventy promocyjne, premiery produktów, jubileusze firm.

Projektowanie graficzne: Wszystko zaczyna się od potrzeb. Przed przystąpieniem do projektowania dokładnie analizujemy wymagania klienta. Wiemy, że  najlepszy projekt graficzny, to taki który  realizuje cele biznesowe.

Po analizie przystępujemy do projektowania. Niezależnie czy jest to prosta wizytówka, papier firmowy, grafika strony internetowej czy logotyp z księgą znaku skupiamy się na każdym detalu. Wiemy, że doskonałość wymaga prób. Nawet najprostsze projekty przygotowujemy
w kilku wersjach, tak żeby klient miał pewność wyboru.