Dane kontaktowe:

ITA sp. z o.o. sp. k.
ul. Poznańska 104, Skórzewo
60-185 Poznań
+48 61 222 58 00
info@ita-polska.com.pl
www.ita-polska.com.pl

 

Firma ITA jest polskim przedsiębiorstwem, które od 24 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania z dziedziny metrologii przemysłowej oraz systemów narzędziowych. W swojej ofercie posiadamy rozwiązania ścisłej światowej czołówki producentów urządzeń pomiarowych i narzędzi skrawających.
W swojej ofercie posiadamy urządzenia firm ze ścisłej światowej czołówki producentów urządzeń pomiarowych i narzędzi skrawających. Rozwiązania dostarczane przez ITA umożliwiają wykonywanie pomiarów o najwyższej dokładności. Swoimi umiejętnościami wspieramy działania naszych odbiorców m.in. w zakresie: zapewnienia jakości półwyrobów i wyrobów gotowych, kontroli biernej i czynnej w trakcie procesu produkcyjnego, prowadzenia badań materiałowych, czy inżynierii odwrotnej. W przypadku systemów narzędziowych oferujemy przede wszystkim wysokowydajne narzędzia frezarskie, wiertła i narzędzia do obróbki gwintów, oprawki i systemy mocowania narzędzi, ustawiacze narzędziowe oraz wyposażenie warsztatowe.
Zaufało nam już kilkaset przedsiębiorstw zarówno polskich jak i zagranicznych reprezentujących bardzo szerokie spektrum branż. Naszymi klientami są uznane firmy m.in. z przemysłu samochodowego, lotniczego, zbrojeniowego, maszynowego, przetwórstwa tworzyw sztucznych i wielu innych.
Oprócz dostępu do technologii renomowanych producentów systemów pomiarowych i narzędzi skrawających zapewniamy też najwyższy poziom usług: serwisowych, instalacyjnych oraz szkoleniowych. Posiadamy własne laboratorium, w którym wykonujemy badania materiałowe (własności fizyczne i skład) oraz z zakresu metrologii długości i kąta.
Jako jedni z nielicznych w Polsce posiadamy Certyfikat Akredytacji Laboratorium Wzorcującego wystawiony przez PCA zgodnie z normą PN-EN ISO/IEC 17025. Przeprowadzamy wzorcowanie wielu urządzeń pomiarowych i nieustannie poszerzamy zakres naszej akredytacji wsłuchując się w potrzeby rynku.
Wiedza i doświadczenie to główne wartości firmy ITA. Nasz zespół tworzy wykwalifikowana kadra inżynierów i ekspertów z dziedziny metrologii przemysłowej oraz narzędziowej świetnie rozumiejących zróżnicowane potrzeby naszych odbiorców. Współpracujemy z uczelniami wyższymi i instytutami naukowymi wspólnie realizując innowacyjne projekty badawczo – rozwojowe pozwalające tworzyć nowe technologie dla przemysłu.

Zapraszamy do współpracy.