Dane kontaktowe:

KAPlast Sp. z o.o.
ul. Hutnicza 113
85-873 Bydgoszcz
+48 52 374 70 21
kaplast@kaplast.com.pl
www.kaplast.com.pl

 

Kaplast Sp. z o.o. zajmuje się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych na wtryskar-kach o sile zwarcia od 25 do 800 ton. Produ-kujemy detale dla różnych gałęzi przemysłuz surowców takich jak: PA 6 i PA 6.6 także z włóknem szklanym, POM, PC, ABS, PC-ABS, PMMA, PP, PE, SAN, PS i innych.
Naszym celem jest utrzymanie zdobytej pozycji rynkowej, jej umocnienie poprzez ciągłe doskonalenie procesów oraz ukierunkowanie na rozwój przedsiębiorstwa.

Głównym wydziałem naszej firmy jest wydział przetwórstwa tworzyw sztucznych, który jest wyposażony w nowoczesne, sterowane numerycznie, wtryskarki marki JSW, Engel, Arburg oraz Battenfeld o sile zwarcia od 25 ton do 800 ton. Poza tym posiadamy niewielki wydział narzędziowy, którego zadaniem jest utrzymanie form wtryskowych w odpowiednim stanie technicznym. Posiadamy odpowiednie hale magazynowe, w tym magazyn wysokiego składowania na ok. 1350 miejsc paletowych. Doświadczenie w logisty-ce krajowej i zagranicznej oraz doświadczenie w produkcji detali dla branży AGD, elektro-technicznej, motoryzacyjnej oraz zabawkar-skiej są naszymi następnymi atutami.

Posiadamy Certyfikat ISO 9001:2015 oraz IATF 16949:2016. Posiadamy również laboratorium badawczo – rozwojowe wyposażone w nowo czesne urządzenia pomiarowe w tym ATOS Scanbox serii 4 oraz projektor optyczny Key-ence IM-700.