Dane kontaktowe:

Kwazar Corporation Sp. z o.o.
Budy Grzybek
ul. Chełmońskiego 144
96-313 Jaktorów
+48 46 856 40 30
kwazar@kwazar.com.pl
www.kwazar.com.pl

 

Kwazar jest polską, rodzinną firmą założoną 1989 r. Jest jednym z czołowych przetwórców tworzyw sztucznych oraz wiodącym producentem opryskiwaczy i produktów bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce.

W asortymencie spółki znajdują się m.in. opryskiwacze ogrodowe i techniczne, akcesoria do opryskiwaczy, łopaty oraz produkty bezpieczeństwa ruchu drogowego. Dzięki rozbudowanej sieci dystrybucji produkty wytwarzane pod marką Kwazar trafiają dziś do około 100 krajów na całym świecie. Możliwości produkcyjne firmy Kwazar obejmują wytwarzanie produktów w technologii wytłaczania z rozdmuchem oraz wtrysku. Kwazar przetwarza tworzywa typu: PE, PP, PA oraz ABS, a także ma możliwość znakowania wyrobów w technologii sitodruku oraz tampondruku. Kwazar posiada własną narzędziownię oraz nowoczesny park maszynowy, który umożliwia produkcję wyrobów o pojemności od 0,5 litra do 1500 litrów oraz produkcję detali o wadze od 0,2 kg do 34 kg. Jego dużym atutem jest zróżnicowanie pod względem możliwości produkcyjnych (wielkość wyrobu), rodzaju głowic (kontynuacyjne, akumulatorowe) czy dodatkowego oprzyrządowania (np. roboty, manipulatory).

W spółce działa kadra wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, inżynierów i praktyków w dedykowanych procesowi produkcyjnemu działach prototypowni, konstrukcyjnemu i R&D. Spółka posiada certyfikat jakościowy ISO 9001:2015.