Dane kontaktowe:

LEMAL sp. z o.o.
ul. Wojska Polskiego 65
85-825 Bydgoszcz
697 838 388
handel@lemal.com.pl
www.lema.com.pl

 

Firma „Przedsiębiorstwo Lemal Spółka z o.o.” została założona w 1988 roku w Bydgoszczy. Od samego początku naszym priorytetem jest utrzymanie najwyższej jakości produkowanych towarów. W ciągu wielu lat działalności zdobyliśmy ogromne doświadczenie w produkcji artykułów z PVC. Cały czas rozwijamy się, dążąc do zwiększenia satysfakcji naszych klientów. W wielu obszarach byliśmy prekursorami, ze szczególnym naciskiem na kulturę wykończenia wnętrz.

Nasza oferta obejmuje szeroką gamę kolorystyczną listew przypodłogowych, kątowników, ćwierćwałków, opasek drzwiowych i innych produktów, co stanowi nasz główny powód do dumy. W bogatej ofercie znajdują się również najwyższej jakości profile budowlane, takie jak listwy fundamentowe (do folii kubełkowej), listwy okapnikowe, narożniki z siatką i wiele innych.

Spółka Lemal specjalizuje się w wytłaczaniu profili extrudowanych z wysoko uszlachetnionych mieszanek twardego i miękkiego PVC, a także innych tworzyw sztucznych. Ponadto realizujemy indywidualne zlecenia, dostosowując się do potrzeb naszych klientów.