Dane kontaktowe:

Lenso sp. z o.o.
ul. Madalińskiego 3
61-509 Poznań
+48 61 894 78 93
info@lenso.com.pl
www.lenso.com.pl

 

LENSO to zespół pasjonatów, metrologów z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze firm produkcyjnych, ośrodków badawczo–rozwojowych R&D i uczelni wyższych. Dostarczamy sprawdzone rozwiązania w zakresie precyzyjnej metrologii przemysłowej światowych marek ZEISS i GOM takie jak: optyczne systemy pomiarowe, manualne, półautomatyczne i automatyczne skanery 3D ATOS, laserowe ręczne skanery 3D oraz tomografy komputerowe ZEISS METROTOM i oprzyrządowanie kontrolno-pomiarowe.

We współpracy z naszymi partnerami GOM oraz ZEISS oferujemy rozwiązania metrologiczne, wspierające procesy produkcyjne i technologiczne w niemalże wszystkich branżach – od motoryzacji, aż po medycynę czy lotnictwo. Najwyższą jakość oferowanych przez nas usług potwierdza uzyskany certyfikat jakości ISO 9001:2015. Współpracując z Nami zyskujesz: oszczędność czasu, mniejsze koszty produkcji, automatyzację procesów pomiarowych Twojej firmy.

Naszą misją jest sprawić, aby Twoja praca stała się maksymalnie łatwa i przyjemna. Właśnie dlatego, współpracując z nami oprócz samego produktu, otrzymujesz kompleksowe wsparcie naszych specjalistów już od momentu wstępnych konsultacji, poprzez darmowe pomiary części wraz z raportem pomiarowym, aż po kompetentny support. Przeprowadzamy metrologiczne zaawansowane szkolenia GD&T i z zakresu obsługi naszych systemów pomiarowych.