Dane kontaktowe:

MM Produkt Polska sp. z o.o.
ul. Wojska Polskiego 65
85-825 Bydgoszcz
+48 (52) 363 02 48
mail@mmprodukt.com
www.mmprodukt.pl

 

Firma MM PRODUKT POLSKA powstała w 2002 roku i jest ukierunkowana na ultranowoczesne rozwiązania w zakresie produkcji opakowań oraz ich elementów wykonanych z tworzywa sztucznego. Specjalizujemy się w produkcji opakowań cienkościennych zdobionych technologią IML.
Realizujemy także projekty w zakresie produkcji wyrobów z tworzywa sztucznego i konfekcjonowania dla firm posiadających własne marki. Każdy projekt traktujemy indywidualnie i wnosimy nasze wieloletnie doświadczenie i wiedzę, które zdobywamy przy realizacji projektów dla międzynarodowych klientów. Wypracowane przez lata systemy pracy łączymy ze znajomością rynku i potrzeb klienta.

Nasi klienci to międzynarodowe koncerny spożywcze, chemiczne i kosmetyczne. Opakowania z MM PRODUKT POLSKA są obecne na całym świecie. Naszym priorytetem jest bardzo wysoka jakość i bezpieczeństwo produktów.

MM PRODUKT POLSKA posiada w pełni zautomatyzowane i nowoczesne linie produkcyjne wyposażone w najszybsze i najbardziej energooszczędne wtryskarki wraz z robotami IML i pozostałymi oprzyrządowaniami. Dla uzupełniania naszej oferty posiadamy także linie wklejające metodą HOTMELT oraz etykieciarki flexograficzne.