Dane kontaktowe:

NBS PROGRESS sp. z o.o.
al. Kalifornijska 1
55-020 Rzeplin
+48 782 245 644
biuro@nbsprogress.pl www.boosterhub.pl

 

NBS Progress Sp. z o.o. – jest właścicielem i operatorem: Parku i Inkubatora Przedsiębiorczości – BOOSTERHUB – w Rzeplinie k/Wrocławia (www.boosterhub.pl).

Park i Inkubator został wybudowany w 2020 roku a działalność rozpoczął w roku 2021. Ma status IOB i prowadzi działalność skierowaną na wsparcie młodych firm technologicznych. Składa się z powierzchni produkcyjnych i biurowych. Ma wydzieloną wspólną przestrzeń co-workingową jak również wspólny warsztat prototypowy wyposażony w drukarki 3D, frezarkę, oprogramowanie CAD/CAM, itp. Został zaprojektowany pod potrzeby firm technicznych, zwłaszcza w początkowej fazie rozwoju.

Oprócz infrastruktury oferuje wsparcie stricte biznesowe tj.: program szkolenia biznesowego charakteryzujący się ściśle praktycznym podejściem do prowadzenia działalności: np.: przeprowadzanie analiz rynkowych (rynek/klienci/konkurencja), praca nad modelem biznesowym, formułowanie strategii, planów operacyjnych, pomoc w organizacji i budowie struktur firmy, wsparcie w pozyskaniu finansowania (fundusze inwestycyjne, inwestorzy prywatni, etc.).