Dane kontaktowe:

PW BLOT Zbigniew Pietrzak Stocki
ul. Rybnicka 11
Inowrocław
48 517 554 307
biuro@blot.com.pl
www.blot.com.pl

 

Firma P.W. Blot została założona w roku 2009 w Inowrocławiu. Zakres działań wynikał z potrzeby wsparcia klientów w zakresie marketingu. Z upływem lat portfolio firmy zaczęło odpowiadać na szersze potrzeby naszych odbiorców, z branży tworzyw sztucznych. Obecnie działamy na trzech płaszczyznach, na co składają się: pośrednictwo w sprzedaży lub pozyskiwaniu odpadów i regranulatów, rekrutacja pracowników i wsparcie działów handlowych w pozyskiwaniu klientów.

Dla naszych kontrahentów pozyskujemy z rynku krajowego i rynków zagranicznych odpady do dalszego przetworzenia co często stanowi dla nas możliwość dysponowania przetworzonym tworzywem – regranulatem do dalszej sprzedaży.

Wieloletnia współpraca z klientami zaowocowała obdarzeniem nas dużym zaufaniem i powierzeniem procesów rekrutacyjnych kadry pracowniczej i managerskiej.

Ostatnia płaszczyzna współpracy z nami to zwiększenie wolumenu klientów poprzez wsparcie działów handlowych w leady lub też określenie strategii działu sprzedaży, działu HR lub strategii całej firmy, co bezpośrednio wpływa na wynik.