Dane kontaktowe:

ROVIGO Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa
+48 602 109 442
contact@rovigo.com.pl
www.rovigo.com.pl

 

Rovigo Sp. z o.o. specjalizuje się w usługowej produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych wykonanych w technologii wtrysku od 2016 roku. Wykonujemy usługi wtrysku na formach własnych oraz powierzonych. Na zapotrzebowanie klientów wykonujemy także formy wtryskowe. Kładziemy duży nacisk na dbałość i jak najwyższą jakość finalnego produktu. Podejmujemy się nie tylko produkcji wielkoseryjnej, ale i realizacji mniejszych zleceń.

Dysponujemy wtryskarkami o sile zwarcia od 20 do 175 ton. Planujemy uzupełnienie parku maszynowego o wtryskarki o sile zwarcia 250 i 350 ton.

Wykonujemy elementy z tworzyw sztucznych między innymi dla : rolnictwa, transportu publicznego, placówek wykonujących badania medyczne, punktów gastronomicznych, branży chemicznej, branży elektronicznej. Produkowane detale wykonywane są według indywidualnych projektów na zamówienie klienta. Na każdym etapie realizacji projektu zapewniamy pomoc techniczną i merytoryczną. Wyspecjalizowana kadra zapewnia wysoką jakość wykonywanych wyrobów i świadczonych usług, do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny.

Oferujemy również usługi konfekcji – pakowania, kompletacji – składania i inne. Dajemy gwarancje dobrze skalkulowanej ceny, która jest adekwatna do wymagań technicznych projektu. Do produkcji wyrobów używamy między innymi takich tworzyw jak: PS, PP, PE, ABS, POM, PA6, PA66 oraz różnych kompozytów.