Dane kontaktowe:

Shapers’ Polska Sp. z o.o.
ul. Rynkowska 9
85-503 Bydgoszcz
+48 52 320 09 00
tooling@arrkeurope.com
www.shapersgroup.com

 

Firma Shapers’ Polska specjalizuje się w produkcji dużych form wtryskowych o wadze do 55 ton. Firma należy do międzynarodowej grupy Shapers’. Wieloletnie doświadczenie i wyspecjalizowana kadra pracowników oraz podążanie za najwyższymi standardami pozwalają nam sprostać nawet najbardziej wymagającym wytycznym klientów przemysłu motoryzacyjnego, a także wielu różnorodnych branż.

Oprócz produkcji form wtryskowych, wspieramy klientów w zakresie kompleksowych usług serwisu form i narzędzi o wadze od 500kg do 55 ton. Serwisujemy formy wtryskowe, formy ciśnieniowe, formy do gumy, formy kompresyjne, formy prasowalnicze, formy rozdmuchowe, wykrojniki i tłoczniki w zakresie modyfikacji, napraw, regeneracji, konserwacji, przeglądów.

Optymalizujemy również wykonanie form w Chinach oraz zapewniamy wsparcie montażowe w zakładzie klienta.

Istotą polityki obsługi klienta realizowaną w naszej firmie jest: szybka reakcja na zapytanie ofertowe, dostępność wolnych mocy produkcyjnych, elastyczność i sprawność działania, krótkie terminy, terminowość realizowanych usług oraz profesjonalne wsparcie techniczne, projektowe i logistyczne.

Zapraszamy do współpracy!