Dane kontaktowe:

Swiss Steel Polska Sp. z o.o.
ul. Katowicka 100
41-400 Mysłowice
+48 32 317 16 08
info-pl@swisssteelgroup.com
www.swisssteel-international.pl

 

Swiss Steel Polska Sp. z o.o. zajmuje się produkcją i dystrybucją stali, w tym stali narzędziowych. Grupa, która urosła do miana jednego z największych producentów i dystrybutorów stalowych wyrobów długich skupia kilka firm producenckich. Jedną z najważniejszych jest huta Deutsche Edelstahlwarke GmbH (DEW). DEW jest renomowaną niemiecką Hutą o 150 letniej tradycji i wytwarza prawie milion ton stali specjalnych rocznie.

W ofercie znajdują się m.in.: stale szybkotnące, do pracy na zimno i gorąco jak również stale do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Siedziba i główny magazyn polskiego oddziału znajdują się w Mysłowicach.

Z naszego magazynu dostarczamy stal narzędziową dla wielu gałęzi przemysłu w postaci prętów okrągłych, płaskowników, kostek dociętych na wymiar lub frezowanych. Większe bloki i dodatkową obróbkę mechaniczną (np. szlifowanie, wybrania, wiercenia kanałów chłodzących) oferujemy bezpośrednio z wydziału obróbki huty DEW.

Posiadamy wdrożony system zarządzania jakością ISO 9001:2015.

W swojej ofercie na bazie własnych zakładów oferujemy także stale automatowe, jakościowe, nierdzewne jak również blachy zimno i gorącowalcowane.