Dane kontaktowe:

TE Connectivity Polska Sp. z o.o.
ul. Unii Lubelskiej 4
85-059 Bydgoszcz
+48 52 325 02 10
officepol@te.com
www.te.com

 

Na polskim rynku formalnie funkcjonujemy jako Tyco Electronics Polska sp. z o.o. Jesteśmy jednak częścią międzynarodowego koncernu TE Connectivity. Jesteśmy światowym liderem w dziedzinie technologii przemysłowych. Naszą misją jest tworzyć bezpieczniejszą, zrównoważoną, produktywną i połączoną przyszłość. Gama oferowanych przez nas rozwiązań w zakresie łączności i czujników, sprawdzonych w najtrudniejszych warunkach, umożliwia postęp w transporcie, przemyśle, technologii medycznej, energii, komunikacji danych i domu. Zatrudniając około 80 000 pracowników, w tym ponad 7500 inżynierów, pracujących z klientami w około 140 krajach, TE zapewnia, że liczy się każde połączenie.

Zakład produkcyjny w Bydgoszczy jest kluczową i strategiczną lokalizacją w Europie w ramach Jednostki Biznesowej Industrial. Jest to fabryka integrująca zaawansowane procesy, w skład których wchodzą: tłocznia, galwanizernia, przetwórstwo tworzyw sztucznych, precyzyjna narzędziownia i montaż produktów końcowych. Nasza firma specjalizuje się w produkcji złącz i systemów kablowych dla uznanych klientów takich jak Siemens, ABB, Grundfos i wielu innych.

Na terenie Bydgoszczy pracujemy w dwóch zakładach produkcyjnych. Łącznie zatrudniamy około 1000 osób. Poza stanowiskami związanymi z procesami produkcyjnymi oraz działami administracyjnymi, w naszym oddziale lokalizowanych jest wiele ról o charakterze regionalnym i globalnym. Jest to między innymi zarządzanie finansami, planowaniem rozmieszczenia procesów i łańcuchem dostaw.