Dane kontaktowe:

W-M sp. z o.o. sp. k.
ul. Tymienieckiego 22/24
90-349 Łódź
+48 888 144 199
biuro@w-m.com.pl

www.w-m.com.pl

Od ponad 30 lat firma W-M zajmuje się produkcją elementów z tworzyw sztucznych, tworzeniem projektów narzędziowych oraz wykonywaniem form wtryskowych.
Dzięki tak długoletniemu doświadczeniu przeprowadzamy naszych klientów przez cały proces od pomysłu do produktu gotowego.
Doradzamy w zakresie doboru materiału, projektowania, wykonywania prototypów oraz wielu innych procesów koniecznych podczas wdrażania nowego produktu na rynek.
Specjalizujemy się w wypraskach trudnych, technicznych, o bardzo wysokich tolerancjach wymiarowych, współpracujących z innymi elementami, lub o powierzchniach HIGH GLOSS.
Portfolio naszych klientów jest bardzo obszerne, od branży spożywczej, przez kosmetyczną, elektroniczną, po automotive czy medyczną.
Dlatego też jesteśmy przekonani, że jesteśmy w stanie sprostać niemal każdemu wyzwaniu przed którymi stawiają nas nasi klienci.

W ostatnim roku zwiększyliśmy moce produkcyjne o ponad 50% poprzez zakup maszyn i peryferiów, jednocześnie planując dalszy rozwój zarówno naszego działu produkcyjnego jak i narzędziowni, aby móc obsłużyć jeszcze więcej i jeszcze bardziej wymagających klientów.
Każde wyzwanie przed jakim stawiają nas nasi klienci, traktujemy jako możliwość zdobywania nowych doświadczeń, wiedzy, co przekłada się na korzyści podczas wdrażania kolejnych, często jeszcze trudniejszych projektów.