Dane kontaktowe:

Wytwórnia Sprzętu Medycznego GALMED Katarzyna Meger
ul. Łęczycka 65
85-737 Bydgoszcz
+48 52 342 03 99
biuro@galmed.com.pl
www.galmed.com.pl

 

Nasza firma od ponad 30 lat zajmuje się przetwórstwem tworzyw sztucznych i produkcją wyrobów medycznych jednorazowego użytku. Produkujemy wyroby głównie z PVC, ale przetwarzamy też polietylen, polipropylen, poliuretan i elastomery. Posiadamy wytłaczarki i wtryskarki, zajmujemy się montażem i pakowaniem w pomieszczeniach o monitorowanej klasie czystości, sterylizujemy wyroby w tlenku etylenu, produkujemy rękawy papierowofoliowe, przeznaczone do sterylizacji EO.

Opracowujemy wdrożenia, przygotowujemy również we własnym zakresie oprzyrządowanie produkcyjne. Jesteśmy certyfikowani na zgodność z normą EN ISO 13485 i EN ISO 11135.

Nasze produkty to: cewniki urologiczne, cewniki do odsysania górnych dróg oddechowych, cewniki rektalne i kanki doodbytnicze, zgłębniki żołądkowe i dwunastnicze, zgłębniki dwu-kanałowe, przeznaczone do płukania żołądka, cewniki do karmienia niemowląt, cewniki do podawania tlenu przez nos oraz przedłużacze do tlenu, dreny i węże, dreny do ran, dreny brzuszne, zestawy do drenażu ran, końcówki i zestawy do pola operacyjnego, przyrządy do szybkiego przetaczania krwi, woreczki do laparoskopii, woreczki do pobierania próbek moczu od niemowląt oraz małych dzieci i inne.