Dane kontaktowe:

Carl ZEISS Sp. z o.o.

Dział Marketingu Przemysłowego (IQS)

ul. Madalińskiego 3
61-509 Poznań
+48 61 894 78 93
info.metrology.pl@zeiss.com
www.zeiss.pl

 

Carl ZEISS Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej Grupy ZEISS i działa w Polsce od 1970 r. ZEISS to wiodąca firma technologiczna o ponad 175-letnim doświadczeniu w dziedzinie optyki i optoelektroniki, w tym również od ponad 100 lat w obszarze metrologii przemysłowej. Dział Metrologii Przemysłowej (ZEISS IQS) zapewnia standardy jakości wszędzie tam, gdzie wymagana jest najwyższa precyzja.

ZEISS dostarcza sprawdzone rozwiązania w zakresie precyzyjnej metrologii przemysłowej, m.in. współrzędnościowe maszyny pomiarowe, tomografy, skanery 3D, oprogramowanie metrologiczne, mikroskopy do badań naukowych, jakościowych i kontroli czystości oraz automatyczne systemy pomiarowe.

Na wyróżnienie zasługuje przede wszystkim zespół ekspertów ZEISS, który na co dzień wspiera firmy produkcyjne, ośrodki badawczo-rozwojowe R&D oraz uczelnie wyższe i sprawia, że ich codzienna praca staje się maksymalnie łatwa i przyjemna. Współpracując z nami oprócz samego produktu otrzymujesz kompleksowe wsparcie, już od momentu wstępnych konsultacji, poprzez darmowe pomiary części wraz z raportem pomiarowym, aż po profesjonalny i co najważniejsze, lokalny support oraz serwis. Na terenie Polski posiadamy aż 3 centra kompetencyjne, w których nie tylko wykonujemy usługi pomiarowe i szkolimy w zakresie metrologii, ale też zapewniamy Tobie szybki dostęp do technologii.