Zachęcamy do udziału w projekcie „The Quick Challenge-Driven, Human-Centred Co-Creation Mechanism for INDUStry-Academia Collaborations” o akronimie INDUSAC, który:

☑ koncentruje się na badaniach naukowych i innowacjach w przemyśle oraz wyzwaniach biznesowych, ze szczególnym uwzględnieniem MŚP,

☑ łączy innowatorów branżowych ze studentami i naukowcami, ze szczególnym uwzględnieniem krajów rozszerzających i stowarzyszonych,

☑ pomoże przyciągnąć do firmy młode talenty i pozyskać innowacje,

☑ będzie w stanie rozwiązać realne potrzeby i wyzwania w przedsiębiorstwie poprzez prace zespołów współtworzących.

Uczestnicząc w projekcie firma otrzymuje rozwiązanie swojego wyzwania, ma możliwość poznania młodych, błyskotliwych umysłów z całej Europy, których można rozważyć jako przyszłych współpracowników lub pracowników, a także zwiększa własną promocję poprzez współpracę międzynarodową.

Zapraszamy firmy do zarejestrowania się na platformie INDUSAC, która będzie dostępną od października 2023 r., i przygotowania wyzwania nad którym będą pracować zespoły złożone ze studentów i naukowców.

Wyzwania zgłoszone przed 15 grudnia 2023 r. będą otrzymywać listy motywacyjne od zespołów współtworzących do lutego 2024 r. Wybrane zespoły współtworzące będą następnie pracować nad rozwiązaniami przez 4-8 tygodni i przedstawią wyniki w maju 2024 roku. Dla nowych wyzwań dostępne będą dwie późniejsze daty graniczne na otrzymywanie nowych listów motywacyjnych.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej https://indusac.eu/!