Szkolenia i kursy

podnoszące umiejętności i kwalifikacje pracowników

Bydgoski Klaster Przemysłowy Dolina Narzędziowa prowadzi kursy, szkolenia oraz seminaria podnoszące umiejętności i kwalifikacje pracowników. W szerokiej ofercie znajdują się szkolenia podnoszące kompetencje techniczne oraz miękkie. Wyselekcjonowana kadra szkoleniowa, w dużej mierze składająca się z wykładowców akademickich oraz praktyków biznesowych zapewnia dostęp do eksperckiej wiedzy i zindywidualizowanego wsparcia. Jednym z motywatorów do stworzenia naszej platformy edukacyjnej były oczekiwania przedsiębiorstw, z którymi współpracujemy na co dzień, oraz niedostateczna ilość kursów na rynku z zakresu cyfryzacji, automatyzacji, robotyzacji, IoT, cyberbezpieczeństwa oraz Przemysłu 4.0. Usługi szkoleniowe dostępne są poprzez aplikację online, która umożliwia skorzystanie z pełnej oferty, w pełni automatyzuje komunikację z Klientem i zapewnia cyfrowy obieg dokumentów.

Oferujemy Państwu także organizację szkoleń branżowych na zamówienie
– zapraszamy do zgłaszania tematów!

PRZYKŁADOWE​

TEMATY SZKOLENIOWE

ABC DRUKU 3D

Jak technologie addytywne zmieniają globalny przemysł?

Pierwsze kroki

w inżynierii odwrotnej i pomiarach 3D

Pierwsze kroki

w metrologii optycznej 3D

Przemysł 4.0

audyty technologiczne i doradztwo

Wszystko o rysunku technicznym

(w oparciu o aktualne normy PN/EN)

Wpływ parametrów

przetwórczych na jakość wyprasek

Przemysł 4.0

Inteligentne rozwiązania

KORZYści

z naszych SZKOLEń

Większa wydajność i efektywność pracowników

Szkolenia techniczne pomagają pracownikom zdobyć wiedzę i umiejętności, które są niezbędne do wykonywania ich pracy z większą precyzją i szybkością. Dzięki temu pracownicy mogą wykonywać swoje zadania bardziej skutecznie, co wpływa pozytywnie na wyniki finansowe firmy.

Udoskonalona jakość produktów i usług

Szkolenia techniczne umożliwiają pracownikom zdobycie wiedzy na temat najnowszych technologii i najlepszych praktyk w branży, co pozwala na ulepszanie jakości produktów i usług oferowanych przez firmę.

Zwiększona innowacyjność

Szkolenia techniczne zachęcają pracowników do myślenia kreatywnego i znajdowania innowacyjnych rozwiązań dla problemów technicznych. W ten sposób firma może rozwijać się i wprowadzać nowe produkty i usługi na rynek.

Zwiększone zaangażowanie pracowników

Szkolenia techniczne stanowią dla pracowników wartościowy element rozwoju kariery, co może wpłynąć na ich zaangażowanie w pracę i przyczynić się do zmniejszenia rotacji pracowników.

Przewaga konkurencyjna

Firma, która stale inwestuje w szkolenia techniczne dla swoich pracowników, może zdobyć przewagę konkurencyjną na rynku. Pracownicy z większą wiedzą i umiejętnościami mogą pracować bardziej efektywnie i produktywnie, co przekłada się na lepsze wyniki finansowe firmy.

Usystematyzowana wiedza zebrana w całość pozwala skupić się na istotnych aspektach codziennej pracy, które wydają się tak oczywiste, że często umykają naszej uwadze.

Udział w szkoleniach technicznych przynosi wiele korzyści dla firm, pomagającw zwiększeniu wydajności, jakości produktów i usług, innowacyjności, zaangażowaniu pracowników i uzyskaniu przewagi konkurencyjnej na rynku.

kadra

NAJLEPSI WYKŁADOWCY

Wieloletnia współpraca z uczelniami wyższymi oraz ekspertami z poszczególnych dziedzin są gwarancją wysokiej jakości prowadzonych szkoleń.

Eksperci w branży

Współpracujemy z najlepszymi ekspertami z poszczególnych dziedzin, specjalistami posiadającymi wieloletnie doświadczenie w zakresie prac wdrożeniowo-inżynierskich, dydaktyki i prowadzenia szkoleń.

Najlepsi trenerzy

Nasi trenerzy, to praktycy prezentujący podczas zajęć konkretne sytuacje, z którymi spotkali się w pracy zawodowej, oraz wykładowcy akademiccy, którzy łączą pracę naukową z praktyką biznesową.

Pełny profesjonalizm

Profesjonalizm kadry, innowacyjne rozwiązania wykorzystujące najnowsze osiągnięcia nauki i nowoczesne metody nauczania tworzą wysoki standard oferowanych usług.

zaufali nam

ul. Bydgoskich Przemysłowców 6
85-862 Bydgoszcz

uslugi@klaster.bydgoszcz.pl
+48 883 860 469
+48 52 515 30 73

www.klaster.bydgoszcz.pl

klasterbydgoszcz

Bydgoszcz Industrial Cluster